کانون تبلیغات سورن

تبلیغات ویدیویی کلیکی

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی یکی از سبک‌های محبوب و جدید نمایش تبلیغات اینترنتی برای کسب و کار‌ها می‌باشد. که در حال حاضر در سورن اد با تعرفه پایین‌تر  به نسبت سایت های همکار می‌توانید سفارش دهید.

 

✔️ پرداخت هزینه در ازای کلیک و ورود به سایت
✔️ تعرفه ارزان تبلیغات ویدیویی در سورن اد
✔️ مدیریت بودجه روزانه نمایش
✔️ هدفمندسازی تبلیغات
تبلیغات ویدیویی فرمتی است که باعث ایجاد اعتماد در ببیننده خواهد شد. در سورن اد می توانید این سبک محبوب و جدید تبلیغات اینترنتی را با استفاده از یک ویدیو در سایز ۸۷۰*۶۰۰ و یک متن چند کلمه ای تاثیرگذار به همراه دکمه اقدام به عمل و متن فراخوان به کاربران نشان دهید.

 

این سبک از تبلیغات در پلتفرم اینترنتی سورن اد، در میانه محتوا  یا ابتدا و انتهای مطالب سایت های نمایش دهنده نشان داده خواهد شد. همچنین زمان ویدیوی شما تاثیری روی قیمت کلیک نخواهد گذاشت. ویدیوها بصورت پیش فرض برای احترام به حقوق مصرف کننده، بدون صدا برای مخاطب نشان داده می شوند، ولی کاربر می تواند با کلیک روی ویدیو، صدا را پخش نماید.

 

تعرفه تبلیغات ویدویی

تعرفه تبلیغات ویدیویی در سورن اد به نسبت سایر سیستم ها ارزان تر می باشد و بابت هر کلیکی که بر روی دکمه اقدام به عمل ویدیوی شما در سایت های نمایش دهنده انجام شود، مبلغ ۳۵۰ تومان از بودجه اختصاص داده  شما به تبلیغ موردنظر در پنل کاربری کم خواهد شد.

 

همین الان تبلیغات خود را شروع کنید

حداقل سفارش تبلیغات ویدیویی در سورن اد چه مقدار است ؟

حداقل اختصاص بودجه برای تبلیغات ویدیویی کلیکی در سایت ما ، 500 هزار تومان می باشد.