کانون تبلیغات سورن

کسب درآمد از کانال تلگرام ، روبیکا و ایتا یا پیج اینستا

 کسب درآمد از تلگرام و روبیکا

کسب درآمد از تلگرام و روبیکا

دیگه نگرون خالی موندن جایگاه تبلیغاتی کانال یا پیج خودت نباش! با سورن اد همیشه تبلیغات واس نمایش تو رسانه خودت داری. با این سرویس نباید نگرونی برای کسب درآمد از  کانال‌های تلگرام، روبیکا یا ایتای خودتون داشته باشید. تو سرویس جدید ما همیشه تبلیغات برای نمایش تو کانال هاتون موجود هست، کافیه داخل سایت عضو بشید و کانال خودتون رو ثبت کنید و بعد از تأیید کانال، از تبلیغات آماده موجود سیستم بردارید و داخل کانال یا حتی پیج خودتون به نمایش بگذارید. بابت هر کلیکی که روی لینک منحصر به فرد شما میشه، درآمد کسب خواهید کرد.
چرا سورن اد ؟!

 • تسویه حساب روزانه
  تسویه حساب روزانه

  هروقت موجودی حسابتون به ۱۰۰ هزار تومان رسید، درخواست تسویه بدید تا ما براتون واریز کنیم.

 • کسب درآمد بیشتر
  کسب درآمد بیشتر

  دیگه نگرانی گرفتن تبلیغ و درآمد از کانال خودتون رو نداشته باشید. ما همیشه تبلیغات برای نمایش داریم.

 • حساب VIP
  حساب VIP

  اگه مدت زیادی با ماهمکاری کنید و کانال پربازدیدی داشته باشید، حساب کاربری شما به VIP ارتقاء داده میشه و درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

 • گزارش و تحلیل دقیق
  گزارش و تحلیل دقیق

  لود سریع و شمارش دقیق کلیک‌های شما

اگر صاحب یک کانال، در تلگرام و روبیکا یا ایتا هستید، می‌توانید با نمایش تبلیغات در کانال رسانه اجتماعی خود درآمد کسب کنید. در سورن اد همیشه تبلیغات برای نمایش موجود هستند و کافیست کانال خود را در حساب کاربری نمایش دهنده ثبت کنید و بعد از تأیید کانال، از بخش دریافت تبلیغات برای کانال، تبلیغات موردنظر را طبق سلیقه و موضوع کانال خود در ساعات مختلف در کانال خود قرار دهید. سیستم از هر کلیکی که روی تبلیغات شما شود، هزینه‌ای را بلافاصله به حساب کاربری شما واریز خواهد کرد.

 

اگر دارای یک پیج اینستاگرامی هم می باشید، می توانید از این سرویس همچنان استفاده کنید. تبلیغات (عکس و متن) را به همراه لینک اختصاصی کسب درآمد خود در استوری اینستاگرام قرار دهید.

 

تسویه حساب‌ها در سورن اد ۲۴ ساعته انجام خواهد شد و هر وقت موجودی حساب شما، به ۱۰۰ هزار تومان رسید، می‌توانید درخواست تسویه حساب خود را بدهید.

 

این سرویس ویژه کسب درآمد از تبلیغات کلیکی برای شبکه های اجتماعی برای اولین با در ایران توسط سورن اد راه اندازی شده است، و امیدوار است با نور و برکت مسیر طولانی را همراه شما طی کند. در حساب کاربری خود با ثبت تیکت و یا تماس با شماره پشتیبان سایت، می توانید سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید.

 

برخی نکات مهم : 

 • طبق سلیقه خود و موضوع فعالیت کانال، می توانید یک یا چند تا از تبلیغات را در کانال خود قرار دهید. تبلیغات همیشه در سیستم ما موجود می باشد.
 • محدودیتی در تعداد قرار دادن تبلیغات، ساعات نمایش و…. برای کانال شما وجود ندارد. این بستگی به خود شما دارد.
 • توجه کنید لینک + تصویر یا ویدیو و متن تبلیغات دقیقاً باید مشابه تبلیغ ثبت شده باشد. لینک ها برای هر حساب کاربری اختصاصی هستند و نباید کوچکترین تغییری در آن ها ایجاد شود.

 

درآمد من چقدر است ؟

درآمد شما از هر کلیک روی تبلیغات در نظر گرفته می شود، برای مثال فرض کنید تبلیغی در کانال خود قرار داده اید که قیمت هر کلیک روی آن توسط کاربران کانال و پیج شما ۲۰۰۰ تومان تعیین شده است، در صورتی که ۱۰۰ کلیک روی تبلیغ مربوطه انجام شود، هزینه ۲۰۰ هزار تومان درآمد شما خواهد بود.

* تعداد کلیک  دریافتی، بستگی به تعداد مخاطبین کانال شما و ساعات نمایش تبلیغات در کانال شما دارد. 

 

برای بازدهی بیشتر و کسب درآمد بیشتر سعی کنید هر دو ساعت یکبار و در ساعات اوج نمایش، یکی از تبلیغات فعال سیستم رو در کانال یا پیج خود قرار دهید.

 

درآمد‌های شما از بخش آمار‌ها و اعتبار قابل مشاهده می‌باشد و هروقت درخواست تسویه بدهید، موجودی شما در کمتر از ۲۴ ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

 

کسب درآمد از کانال یا پیج خود را شروع کنید