کانون تبلیغات سورن

کسب درآمد از کانال ایتا با تبلیغات

چگونه کسب درآمد ایتا را شروع کنیم ؟

چگونه کسب درآمد ایتا را شروع کنیم ؟

اگر صاحب یک کانال با هر تعداد ممبری در پلتفرم ایتا هستید، با سورن اد دیگه نگرونی بابت خالی موندن جایگاه تبلیغاتی کانالت نداشته باش. تو سیستم ما همیشه تبلیغات برای نمایش موجود هست و می‌تونی طبق موضوع کانالت تبلیغات رو تو کانال خودت نشون بدی و بابت هر کلیکی که روی تبلیغات از سمت کانالت میشه درآمد کسب کنید.
چرا سورن اد ؟

سرویس کسب درآمد از تبلیغات کلیکی ما ویژگی‌ها منحصر به فردی داره !

 • تسویه حساب روزانه
  تسویه حساب روزانه

  هروقت موجودی حسابتون به ۱۰۰ هزار تومان رسید، درخواست تسویه بدید تا ما براتون واریز کنیم.

 • کسب درآمد بیشتر
  کسب درآمد بیشتر

  دیگه نگرانی گرفتن تبلیغ و درآمد از کانال ایتا خودتون رو نداشته باشید. ما همیشه تبلیغات برای نمایش داریم.

 • حساب VIP
  حساب VIP

  اگه مدت زیادی با ماهمکاری کنید و کانال پربازدیدی داشته باشید، حساب کاربری شما به VIP ارتقاء داده میشه و درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

 • گزارش و تحلیل دقیق
  گزارش و تحلیل دقیق

  لود سریع و شمارش دقیق کلیک‌های شما

صاحبان کانال در ایتا، می توانند با نمایش تبلیغات کلیکی سورن اد در رسانه خود کسب درآمد روزانه از کانال خود داشته باشند. با سرویس تبلیغات کلیکی سورن اد دیگه نباید نگرون خالی موندن جایگاه تبلیغاتی کانال خودت باشی! با استفاده از این سرویس همیشه تبلیغات برای نمایش در کانال خودتون دارید.

 

با عضویت در سورن اد، داشبورد کسب درامد ایتا شما فعال خواهد شد. کافیست بعد از نام‌نویسی سریع در سورن اد، حالا وارد بخش ثبت کانال شوید و کانال یا کانال‌های خودتان را ثبت کنید. بعد از تأیید شدن توسط مدیریت، کافیست به بخش دریافت تبلیغات برای کانال مراجعه کنید و از بین تبلیغات موجود در سیستم، گزینه مورد مناسب با فعالیت کانال خودتان را بردارید و در کانال قرار دهید.

 

وقتی کاربری از سمت شما روی لینک‌های تبلیغاتی کلیک می‌کند، سیستم بلافاصله هزینه‌ای مشخص شده را به داشبورد حساب کاربری شما واریز خواهد کرد، تسویه حساب‌ها در سورن اد روزانه می‌باشند و با این سرویس منحصر به فرد دیگر نباید نگرانی بابت خالی ماندن جایگاه‌های تبلیغاتی کانال خودتان داشته باشید.

 

چگونه کسب درآمد از کانال ایتا را شروع کنیم ؟

تو سه مرحله ساده : 

۱. تو سایت عضو شو
۲. کانالت رو ثبت کن
۳. تبلیغات رو بردار و نمایش بده

درآمد من چقدر خواهد بود ؟

درآمد روزانه شما از کانال ایتا خود، بستگی به عوامل مهمی مانند تعداد ممبر‌های شما، تعداد دفعات نمایش تبلیغات و ساعت نمایش دارد. اگر کانالی دارید که ممبر‌های بالایی دارد و در ساعت اوج نمایش، تبلیغات سیستم را برای مخاطبین خود به نمایش می‌گذارید، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.