کانون تبلیغات سورن

کسب درآمد از کانال روبیکا با تبلیغات

 چگونه کسب درآمد روبیکا را شروع کنیم ؟

چگونه کسب درآمد روبیکا را شروع کنیم ؟

اگر صاحب یک کانال با هر تعداد ممبری در پلتفرم روبیکا هستید، با سورن اد دیگه نگرونی بابت خالی موندن جایگاه تبلیغاتی کانالت نداشته باش. تو سیستم ما همیشه تبلیغات برای نمایش موجود هست و می‌تونی طبق موضوع کانالت تبلیغات رو تو کانال خودت نشون بدی و بابت هر کلیکی که روی تبلیغات از سمت کانالت میشه درآمد کسب کنید.
چرا سورن اد ؟

سرویس کسب درآمد از تبلیغات کلیکی ما ویژگی‌ها منحصر به فردی داره !

 • تسویه حساب روزانه
  تسویه حساب روزانه

  هروقت موجودی حسابتون به ۱۰۰ هزار تومان رسید، درخواست تسویه بدید تا ما براتون واریز کنیم.

 • کسب درآمد بیشتر
  کسب درآمد بیشتر

  دیگه نگرانی گرفتن تبلیغ و درآمد از کانال روبیکا خودتون رو نداشته باشید. ما همیشه تبلیغات برای نمایش داریم.

 • حساب VIP
  حساب VIP

  اگه مدت زیادی با ماهمکاری کنید و کانال پربازدیدی داشته باشید، حساب کاربری شما به VIP ارتقاء داده میشه و درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

 • گزارش و تحلیل دقیق
  گزارش و تحلیل دقیق

  لود سریع و شمارش دقیق کلیک‌های شما

با پلتفرم تبلیغات کلیکی سورن اد، کسب درآمد روزانه از کانال روبیکا خود را شروع کنید و از ممبر‌های خود بابت هر کلیکی که روی تبلیغات در کانال شما می‌کنند، درآمد کسب کنید.

 

برای استفاده از سرویس کسب درآمد از تبلیغات کلیکی روبیکا کافیست در سایت عضو شده و سپس کانال یا کانال‌های خود را ثبت کنید، بعد از تأیید کانال توسط مدیریت، از بخش دریافت تبلیغات برای کانال طبق دسته‌بندی‌ها و فیلتر‌ها تبلیغات مناسب کانال خود را انتخاب کنید و در کانال خود نشان دهید. لینک‌های هر تبلیغ در سیستم منحصر به فرد می‌باشند و بعد از هر کلیک روی تبلیغات در کانال شما، هزینه‌ای به حساب کاربری شما واریز خواهد شد.

 

چگونه کسب درآمد از کانال روبیکا را شروع کنیم ؟

تو سه مرحله ساده : 

۱. تو سایت عضو شو
۲. کانالت رو ثبت کن
۳. تبلیغات رو بردار و نمایش بده

 

درآمد من چقدر خواهد بود ؟

بیشترین درامد از روبیکا در سورن اد برای کانال‌هایی می‌باشد که تعداد مخاطب بالایی دارند و از همه مهم‌تر در ساعات اوج نمایش تبلیغات را در کانال خود قرار می‌دهند. میزان درآمد شما از تبلیغات بستگی به تعداد مخاطبین کانال و نوع تبلیغاتی که قرار می‌دهید، و البته تعداد دفعات نمایش آن دارد.

برخی از پربازدیدترین کانال‌های روبیکا با سورن اد همکاری می‌کنند.