کانون تبلیغات سورن

کسب درآمد از کانال تلگرام با تبلیغات

 کسب درآمد روزانه از تلگرام

کسب درآمد روزانه از تلگرام

با سورن اد دیگه نباید نگرونی بابت خالی موندن جایگاه تبلیغاتی کانال خودتون داشته باشید. با استفاده از این سرویس می‌تونید، همیشه تبلیغات برای مخاطبین کانال خودتون داشته باشید و بابت هر کلیکی که روی تبلیغات از سمت کانال شما میشه، کسب درآمد روزانه از تلگرام داشته باشید.
چرا سورن اد ؟

سرویس کسب درآمد از تبلیغات کلیکی ما ویژگی‌ها منحصر به فردی داره !

 • تسویه حساب روزانه
  تسویه حساب روزانه

  هروقت موجودی حسابتون به ۱۰۰ هزار تومان رسید، درخواست تسویه بدید تا ما براتون واریز کنیم.

 • کسب درآمد بیشتر
  کسب درآمد بیشتر

  دیگه نگرانی گرفتن تبلیغ و درآمد از کانال تلگرام خودتون رو نداشته باشید. ما همیشه تبلیغات برای نمایش داریم.

 • حساب VIP
  حساب VIP

  اگه مدت زیادی با ماهمکاری کنید و کانال پربازدیدی داشته باشید، حساب کاربری شما به VIP ارتقاء داده میشه و درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

 • گزارش و تحلیل دقیق
  گزارش و تحلیل دقیق

  لود سریع و شمارش دقیق کلیک‌های شما

جهت همکاری در تبلیغات تلگرام با سورن اد و ورود به داشبورد کسب درامد تلگرام خود، کافیست در سایت عضو شده و بعد از ثبت و تأیید رسانه خود، تبلیغات را از بخش دریافت تبلیغات کانال برداشته و در کانال خود نمایش دهید و درآمد روزانه از مخاطبان کانال خود داشته باشید.

 

در سرویس ما همیشه تبلیغات فعال برای نمایش وجود دارد و بابت هر کلیکی که روی لینک‌های منحصر به فرد حساب کاربری شما می‌شود، هزینه‌ای به حساب کاربری شما واریز خواهد شد. برای درخواست تسویه حساب، هروقت موجودی حساب شما به ۱۰۰ هزار تومان رسید کافیه درخواست تسویه حساب بدید.

 

چگونه کسب درآمد از کانال تلگرام را شروع کنیم ؟

تو سه مرحله ساده : 

۱. تو سایت عضو شو
۲. کانالت رو ثبت کن
۳. تبلیغات رو بردار و نمایش بده

 

درآمد من چقدر خواهد بود ؟

بیشترین درامد از تلگرام در سورن اد برای کانال‌هایی می‌باشد که تعداد مخاطب بالایی دارند و از همه مهم‌تر در ساعات اوج نمایش تبلیغات را در کانال خود قرار می‌دهند. میزان درآمد شما از تبلیغات بستگی به تعداد مخاطبین کانال و نوع تبلیغاتی که قرار می‌دهید، و البته تعداد دفعات نمایش آن دارد. شما محدودیتی در نمایش تبلیغات در کانال خود ندارید و می‌توانید طبق سلیقه خود و فعالیت کانال، در ساعت‌های مختلف تبلیغات مناسب کانال خود را به نمایش بگذارید.

برخی از پربازدیدترین کانال‌های تلگرامی با سورن اد همکاری می‌کنند.