کانون تبلیغات سورن

سفارش تبلیغات کلیکی در تلگرام ، روبیکا و ایتا

تبلیغات کلیکی و هدفمند تلگرام ، روبیکا و ایتا

تبلیغات کلیکی و هدفمند تلگرام ، روبیکا و ایتا

با افتخار سورن اد اولین مجری همکاری در تبلیغات کانال‌های تلگرام،   روبیکا و ایتا می‌باشد. با سورن اد می‌توانید در هزینه تبلیغات خود صرفه‌جویی نمایید و مخاطبین هدف خود را به راحتی جذب کنید. با سفارش تبلیغات کلیکی در کانال‌های شبکه‌های اجتماعی کسب و کار یا خدمات و محصولات خود را در معرض دید میلیون‌ها مخاطب قرار دهید.
چرا سورن اد ؟!

 • جذب مخاطب جدید
  جذب مخاطب جدید

  دسترسی به طیف وسیعی از مخاطبان اینترنت کشور

 • مقرون‌به‌صرفه بودن
  مقرون‌به‌صرفه بودن

  پرداخت هزینه بعد از هرکلیک روی تبلیغات شما

 • مشاهده آمار کلیک
  مشاهده آمار کلیک

  امکان اندازه‌گیری میزان اثربخشی انواع تبلیغ در تلگرام یا روبیکا و ایتا

 • تنوع در نمایش
  تنوع در نمایش

  وجود کانال‌های متنوع و پربازدید برای انتشار محتوا

آیا این تبلیغات مناسب کسب‌وکار من است؟

آیا این تبلیغات مناسب کسب‌وکار من است؟

اکثر کاربران گوشی های هوشمند این روزها در شبکه های اجتماعی ساعت ها وقت خود را صرف می نمایند، در سورن اد تعداد کانال هایی که تبلیغات ما  را نمایش می دهند در حدود 31 میلیون  مخاطب می باشند.  تبلیغات کلیکی در تلگرام، روبیکا و ایتا فرصت بسیار مناسبی برای دیده شدن محصولات، خدمات و کسب کار شما فراهم می نماید. از همه مهم تر هزینه تبلیغات شما بعد از هر کلیک پرداخته خواهد شد که همین امر موجب صرفه جویی در هزینه و جذب مخاطب هدف شما خواهد شد.

برای دیده شدن کسب و کار یا محصولاتو خدمات خود، جایی بهتر از شبکه‌های اجتماعی نیست! این روز‌ها اکثریت جامعه در چندین کانال رسانه اجتماعی عضو هستند و روزانه ساعت‌ها وقت خود را در این شبکه‌ها سپری می‌نمایند. حتی با وجود فیلترینگ تلگرام، چیزی از محبوبیت این شبکه اجتماعی کم نشده است. با سفارش تبلیغات کلیکی در کانال‌های تلگرام و روبیکا یا ایتا به واسطه سیستم سورن اد، می‌توانید مخاطبین هدف خود را جذب کنید. حتی امکان تبلیغ در پیج های اینستاگرامی هم می باشد.

 

این سبک جدید و مقرون به صرفه تبلیغات برای اولین با در ایران توسط سورن اد اجرا شده است و ما مفتخر هستیم که امکان تبلیغات کلیکی هدفمند را در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی را به بهترین شکل ممکن اجرایی کرده‌ایم.

 

هزینه اکثریت تبلیغات در تلگرام و روبیکا یا ایتا، برحسب تعداد نمایش و یا ساعت تعیین می‌شود، اما در این روش ما فقط هزینه را بر اساس کلیک از تبلیغ دهنده دریافت خواهیم کرد. یعنی زمانی که کاربر تبلیغ شما را با متن + عکس مشاهده کرده است و سپس روی لینک صفحه فرود شما کلیک کرده و وارد آن شده است. روشی که در بودجه تبلیغات شما کاملاً صرفه‌جویی خواهد کرد و مخاطب هدف را به بهترین شکل ممکن جذب خواهد کرد.

 

برای اثربخشی بهتر و بیشتر به عنوان یک تبلیغ دهنده، باید از عکس، متن مناسبی برای جذب مخاطب خود استفاده کنید تا بهترین اثر بخشی را دریافت کنید. همچنین تا دو لینک خروجی را می توانید در تبلیغ خود قرار دهید.

 

تعرفه تبلیغات در تلگرام ، روبیکا و ایتا

تعرفه تبلیغات کلیکی در تلگرام و روبیکا یا ایتا در دست تبلیغ دهنده می‌باشد و این هزینه را برای قیمت هر کلیک در سایت خود فرد تبلیغ دهنده مشخص خواهد کرد.

قیمت کلیک بالاتر، باعث دیده شدن بیشتر تبلیغات شما و نمایش در کانال‌های معتبر شبکه‌های اجتماعی خواهد شد.

هزینه تبلیغات تنها زمانی از حساب کاربری شما کسر خواهد شد، که کاربر وارد صفحه فرود شما شده است. همچنین سورن اد، از قابلیت تشخیص کلیک‌های تکراری برخوردار است و هر چند کلیک از یک IP را تنها یک بار محاسبه خواهد کرد.

 

همین الان تبلیغات خود را شروع کنید

حداقل سفارش تبلیغات کلیکی تلگرام، روبیکا چقدر است ؟

حداقل اختصاص بودجه برای تبلیغات کلیکی پست ثابت در سایت ما ، 10000 کلیک برای هر تبلیغ می باشد.