کانون تبلیغات سورن

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

کسب درآمد از سایت با تبلیغات

کسب درآمد از سایت با تبلیغات

اگر سایت پربازدید دارید و قصد درآمدزایی از کاربران خود را دارید، با ثبت نام در پلتفرم تبلیغات آنلاین سورن اد به عنون نمایش دهنده با استفاده از یک حساب می توانید به 6 روش مختلف درآمد روزانه و ماهانه ثابت کسب کنید.

 

✔️ تسویه حساب روزانه
✔️ درآمد ثابت ماهانه
✔️ پرداختی بالاتر برای هر کلیک  به نسبت سایر سیستم ها
✔️ روش های جدید و متنوع نمایش تبلیغات
چرا سورن اد ؟!

 • تسویه حساب روزانه
  تسویه حساب روزانه

  هروقت موجودی حسابتون به ۱۰۰ هزار تومان رسید، درخواست تسویه بدید تا ما براتون واریز کنیم.

 • کسب درآمد بیشتر
  کسب درآمد بیشتر

  به نسبت سایر سیستم‌های تبلیغاتی ما واریزی بیشتری برای هر کلیک یا نمایش داریم.

 • حساب VIP
  حساب VIP

  اگه مدت زیادی با ماهمکاری کنید و سایت پربازدیدی داشته باشید، حساب کاربری شما به VIP ارتقاء داده میشه و درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

 • گزارش و تحلیل دقیق
  گزارش و تحلیل دقیق

  لود سریع و شمارش دقیق کلیک‌های شما

بهترین و پربازدیدترین سایت‌های وب فارسی با سورن اد همکاری می کنند

برخی نظرات

خوشحال هستیم که در بهترین سایت کسب درآمد اینترنتی روزانه ایرانی حضور پیدا کرده اید. با پلتفرم تبلیغات آنلاین ما به عنوان صاحب رسانه دیگر دغدغه گرفتن تبلیغات را نخواهید داشت. در سورن اد به عنوان یک نمایش دهنده امکان کسب درآمد روزانه از سایت خود با نمایش تبلیغات ویدیویی ، متنی ، بنری ، پست ثابت ، دانلود اپلیکیشن و پاپ آپ امکان پذیر است.

 

کافیست همین الان ثبت نام خود را انجام دهید و بعد از ثبت سایت منتظر تایید آن توسط کارشناسان ما باشید و کدهای مربوط به تبلیغات را در سایت خود جایگذاری کنید.

 

انواع روشهای کسب درآمد از سایت خود در سورن اد

شما می توانید با استفاده از یک حساب کاربری ، درآمد بالایی از تبلیغات بدست بیاورید.

 

کسب درآمد از تبلیغات ویدیویی

با جایگذاری کد تبلیغات ویدیویی در انتها یا میان مطالب سایت خود، بابت هر کلیکی یا نمایشی که از سایت شما ثبت شود، درآمدی به حساب شما واریز خواهد شد. این سبک تبلیغات مناسب هر سایت با هر موضوعی می باشد و جایگاه آن طوری می باشد که به هیچ وجه آسیبی روی ظاهر سایت شما نخواهد گذاشت.

 

کسب درآمـد از تبلـیغات بنری و متنی

با قرار دادن کدهای مربوط به تبلیغات بنری در سایزهای مختلف و باکس تبلیغات متنی ، از هر کلیک یا نمایش که مخاطب از سایت شما انجام دهد، هزینه ای به پنل کاربری ناشر اختصاص داده می شود.

 

کسب درآمـد از تـبلیغات همسان دانلود اپلیکیشن

این سبک تبلیغات بصورت شناور در پایین صفحه و تنها در نسخه موبایل کاربران سایت شما نشان داده می شود و بابت هر کلیک یا نمایش از سایت شما مبلغی به حساب شما اضافه می شود.

 

کسب درآمد از تبلیـغات پست ثابت

تبلیغات به سبک پست ثابت  همراه با متن + بنر و دکمه اقدام به عمل قبل یا بعد از پست های سایت شما به کاربران نشان داده می شود، و بابت هر کلیک و یا نمایش که از سایت شما توسط بازدیدکننده ها ثبت شود، هزینه به حساب شما واریز می شود.

 

کسب درآمد از تبلیغـات پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ در پلتفرم تبلیغاتی سورن اد، شامل پاپ آپ پشت پنجره (بدون مزاحمت برای کاربر) در گوشی موبایل و کامپیوتر می باشد. شما می توانید  این سبک تبلیغ را در سایت خود فعال کنید تا بابت هر آی پی درآمد داشته باشید. همچنین برای درآمد بیشتر می توانید تعیین کنید که برای هر IP تا سه مرتبه در بازه های زمانی مختلف پاپ آپ باز شود.

 

با نمایش تبلیغات در سایت خود درآمدزایی کنید

 

مزیت های ثبت نام  در پلتفرم ما

 • تسویه حساب روزانه و کمتر از ۲۴ ساعت 

هرزمانی که موجودی حساب شما ۱۰۰ هزار تومان بود، می توانید درخواست تسویه حساب بدهید تا ما کمتر از ۲۴ ساعت آن را به حساب شما واریز نماییم.

 • بالاترین درآمدزایی به نسبت رقبا

پلتفرم سورن اد ، به نسبت سایر سیستم های تبلیغاتی ، بابت هر کلیک از سایت شما ، هزینه بالاتری را برای شما در نظر میگیرد. و با استفاده از یک حساب کاربری می توانید چندین سبک تبلیغات را در سایت خود نمایش دهید. همچنین در صورتی که سایت شما جزو سایتهای برتر باشد یا از کاربران برتر ما باشید، با ارتقاء به حساب VIP درآمد شما از مابقی کاربران دیگر بیشتر خواهد شد.

 • شفافیت در همکاری

صداقت شعار سیستم تبلیغاتی ما می باشد. شما می توانید درآمدهای ساعتی و روزانه دقیق سایت خود را به صورت کامل از پنل مشاهده کنید.

 • آزار دهنده نبودن تبلیغات

در پلتفرم ما ، تبلیغات اصلا آزار دهنده نمی باشند و به دلیل بهینه بودن کدها، تاثیری روی سایت شما و مخاطبین شما نمی گذارند.

 

میزان کسب درآمد از تبلیغات سایت در سورن اد

میزان درآمد از سورن اد ، بستگی به تعداد بازدید روزانه سایت شما و تعداد جایگاه های تبلیغاتی که فعال می کنید و از همه مهم تر تعداد کلیک هایی که روی هر تبلیغ می شود دارد.

 

برای کسب درآمد از سایت خود چطور شروع کنیم ؟

 • مرحله ۱ : در پنل ثبت‌نام کنید.
 • مرحله ۲ : اسکریپت را در هد سایت خود قرار بدهید.
 • مرحله ۳ :  کد جایگاه تبلیغاتی را در قسمتی که قصد دارید جایگاه نمایش بگیرد قرار دهید، یا دکمه فعال کردن تبلیغات دانلود اپلیکیشن و پاپ آپ را روشن دهید.

اسکریپت روی سئو یا سرعت سایتم تاثیر نمی‌گذارد؟

تأثیر اسکریپت در سرعت سایت و سئو سایت بسیار کم است. حجم تصاویر تبلیغاتی ما فشرده هستند و کدها بصورت بهینه شده کدنویسی شده اند.