کانون تبلیغات سورن

تبلیغات متنی کلیکی ارزان

سئو سایت با خرید تبلیغات متنی

سئو سایت با خرید تبلیغات متنی

تبلیغات متنی کلیکی از به صرفه ترین و ارزان ترین نوع تبلیغات اینترنتی برای کسب و کار شما می باشد که باعث افزایش ترافیک ورودی سایت ، فروش محصول و خدمات شما و البته افزایش سئو سایت شما در گوگل خواهد شد.

 

✔️ افزایش سئو سایت شما
✔️  افزایش ترافیک سایت
✔️  پرداخت هزینه تبلیغ بعد از هر کلیک
✔️  افزایش فروش و توسعه برند
تبلیغات متنی کلیکی شما در سورن اد در موبایل و دسکتاپ سایت های نمایش دهنده نشان داده می شود و می توانید با استفاده از یک متن تاثیر گذار و جذاب ، ترافیک ورودی سایت خود را به بهترین شکل ممکن بالا ببرید.

 

این سبک تبلیغات تعرفه ارزانی در سورن اد دارد، و همچنین علاوه بر جذب کاربر ، باعث افزایش فروش  و از همه مهم تر به دلیل فالو بودن لینک ها، باعث افزایش سئو سایت شما خواهد شد.

 

در واقع این سبک تبلیغات نوعی خرید بک لینک به روش جدید و جالب است، و تعرفه آن طبق کلیک حساب نمی شود، بلکه به تعداد نمایش ها تعرفه آن تعیین می شود. علاوه بر سئو سایت شما ، می توانید با نوشتن متن تاثیر گذار کوتاه، ورودی سایت و فروش محصول/خدمات را بالا ببرید.

 

مزایای استفاده از تبلیغات متنی

  • افزایش سئو سایت شما به واسطه فالو بودن لینک ها
  • افزایش ترافیک ورودی سایت
  • افزایش فروش و خدمات در صورت استفاده از متن تاثیرگذار

 

تعرفه تبلیغات متنی

تعرفه تبلیغات متنی در سورن اد به نسبت سایر سیستم ها ارزان تر می باشد و بابت هر کلیکی که بر روی متن شما در سایت های نمایش دهنده انجام شود، مبلغ ۲۰۰ تومان از حساب شارژ شده شما در پنل کاربری کم خواهد شد.

 

تبلیغات متنی خود را شروع کنید

 

حداقل سفارش تبلیغات متنی در سورن اد چه مقدار است ؟

به دلیل ظرفیت محدود نمایش تبلیغات متنی، حداقل اختصاص بودجه برای تبلیغات کلیکی متنی  در سایت ما ، 1 میلیون تومان می باشد.