کانون تبلیغات سورن

تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن مایکت و کافه بازار

افزایش نصب کافه بازار و مایکت

افزایش نصب کافه بازار و مایکت

اگر قصد افزایش تعداد کاربران برنامه اندرویدی خود را دارید، با استفاده از نمایش تبلیغات در اپلیکیشن های دیگر، دامنه کاربران برنامه خود را بالا ببرید.

 

افزایش تعداد کاربر اپلیکیشن بصورت واقعی
تعرفه مناسب به نسبت سایر روش ها
نمایش تبلیغات در اپلیکیشن‌های معتبر ایرانی
چرا سورن اد ؟

 • نصب‌های با کیفیت و واقعی
  نصب‌های با کیفیت و واقعی

  کاربران واقعی ایرانی اپلکیشن شما را نصب خواهند کر.

 • رشد سریع برند و برنامه
  رشد سریع برند و برنامه

  افزایش تعداد کاربر اپلیکیشن شما و فروش بیشتر

 • بالاترین ظرفیت نمایش
  بالاترین ظرفیت نمایش

  ما ظرفیت 2 میلیون نمایش در روز را داریم تا شما سریعتر به اهداف خود برسید.

 • مدیریت هزینه‌ها
  مدیریت هزینه‌ها

  شما صرفاً برای هر نصب موفق هزینه می‌کنید؛ نه بیشتر و نه کمتر! ما به شما قیمت مناسب را بر حسب نوع برنامه و موضوع فعالیت آن خواهیم گفت.

برخی اپلیکیشن‌ها که به ما اعتماد کردند

تبلیغات اپلیکیشن کجا نمایش داده می‌شود؟

تبلیغات اپلیکیشن کجا نمایش داده می‌شود؟

تبلیغات افزایش تعداد نصب اپ اندروید یکی از چالش‌های استارت آپ‌ها و کسب و کار‌های مبتنی بر اپلیکیشن‌های موبایلی است. ما تبلیغات برنامه شما را در داخل برخی از پربازدیدترین و بهترین اپ‌های اندرویدی به کاربران واقعی ایرانی نمایش خواهیم داد.

در بازار رقابتی اپلیکیشن موبایل امروزی برای دیده شدن نیاز به جذب  سریع کاربران دارید، حتی اگر یک اپلیکیشن بتواند گرسنگی جهان، گرم شدن کره زمین و بحران بهداشت و درمان را در یک لحظه حل کند. با مجموع بیش از ۵.۶ میلیون برنامه در گوگل پلی ، کافه بازار و مایکت ، باید برنامه خود را به صورت استراتژیک بازاریابی کنید تا کاربران را جذب کرده و دانلودها را افزایش دهید. اگر دارای یک اپلیکیشن اندرویدی می باشید ، پس اهمیت جذب کاربر را برای برنامه تان به خوبی درک می کنید. ما در سورن اد  تبلیغات درون اپلیکیشنی را ارائه می دهیم که می توانید برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن کافه بازار یا مایکت خود از آن استفاده کنید.

 

در این سبک نمایش تبلیغات ، اپلیکیشن شما به همراه آیکن و نام برنامه ، توضیحات و همچنین لینک دانلود  پلتفرم (مایکت، بازار، گوگل پلی یا لینک مستقیم) بصورت درون برنامه ای برای کاربران گوشی های هوشمند اندروید، نمایش داده می شود.

 

 برخی قوانین و نکات سفارش تبلیغات نصب اپ 

ما برای همه مشتریان جدید خود، ابتدا پلن تست ۵ الی ۷ روزه را اجرا خواهیم کرد تا بازخورد مناسب خود را دریافت کنند.

در تبلیغات نصب اپلیکیشن‌های موبایل یا نصب تضمینی اپلیکیشن، به ازای هر نصب پرداخت هزینه صورت می‌گیرد و به همین دلیل است که می‌توانید از اثربخش بودن سرمایه‌ای که صرف تبلیغات کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید. تبلیغات نصب اپلیکیشن سورن اد فقط در گوشی های موبایل به واسطه برنامه هایی که کاربران روی گوشی خود نصب کرده اند، نمایش داده می شود .

ظرفیت پذیرش تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن ما کاملا محدود می باشد و بعد از ثبت سفارش با شما برای این منظور تماس گرفته خواهد شد.

همچنین در حال حاضر، ما فقط لینک برنامه های اندرویدی موجود در کافه بازار یا مایکت را قبول خواهیم کرد.

 

تعرفه تبلیغات در اپلیکیشن

هزینه هر نصب اپلیکیشن پس از مشخص شدن وضعیت نکاتی در که ذیل گفته شده است تعیین میشود ولی به طور میانگین بین ۲۰۰۰ تومان الی ۶۰۰۰ تومان هر نصب متغیر میباشد.

 

۱. موضوع فعالیت اپلیکیشن : هرچه حوزه و صنعتی که اپلیکیشن در آن فعالیت می‌کند، کوچک‌تر باشد و مخاطبان کمتری داشته باشد، جذب کاربر سخت‌تر است و در نتیجه، ممکن است هزینه هر نصب بیشتر باشد.

 

۲. تعداد درخواست نصب در بازه زمانی مشخص : در صورتی که شما قصد افزایش تعداد نصب اپلیکیشن را در مدت زمان کوتاهی داشته باشید، جذب کاربر سخت‌تر و در نتیجه، هزینه بیشتری نیاز خواهد داشت.

 

 چه در حال راه‌اندازی یک برنامه جدید باشید و چه به دنبال افزایش عملکرد یک برنامه موجود هستید، ما می‌توانیم بینش استراتژیک و برتری اجرایی مورد نیاز برای موفقیت در بازار رقابتی امروز اپلیکیشن را با سبک جدیدی از تبلیغات به شما ارائه دهیم. 

 

چطور تبلیغات نصب اپلیکیشن خود را شروع کنیم ؟

اگر اپلیکیشن خود را در کافه بازار، مایکت یا گوگل پلی ارائه کرده‌اید، شروع این تبلیغات بسیار ساده است.

 

یک حساب کاربری ایجاد کنید، سپس از بخش ثبت تبلیغات >> تبلیغات افزایش نصب اپ را انتخاب کنید.

 

آیکون یا بنر، عنوان و یک توضیح کوتاه  را برای معرفی اپلیکیشن خود وارد کنید. سپس می‌توانید ۱ تا ۲ لینک از برنامه خود را برای کاربران نمایش دهید. این لینک‌ها می‌توانند سایت رسمی برنامه، لینک دانلود مستقیم اپ یا لینک نصب از مایکت، کافه بازار باشند.

 

بعد از ثبت سفارش، منتظر تایید تبلیغات نصب اپ خود باشید. در صورت تایید، ما یک هفته تست برای نصب برنامه شما اجرا خواهیم کرد و بعد از دریافت بازخورد در ۷ روز قیمت نهایی هر نصب  را مشخص خواهیم کرد.  ما تعداد ۸۰۰ الی ۱۵۰۰ نصب برای اپلیکیشن شما، در یک تست ۵ تا ۷ روزه اجرا خواهیم کرد. و بعد از اجرای کمپین تست، قیمت دقیق هر نصب را با شما به توافق خواهیم رسید.

 

دو نکته مهم  قبل از تبلیغات نصب اپلیکیشن

 • یک آیکون اپلیکیشن جذاب طراحی کنید

آیکون برنامه شما ، در تبلیغات نمایش داده می شود. و تاثیر زیادی در جذب و دیده شدن تبلیغات شما دارد.

 • یک متن کوتاه تاثیرگذار بنویسید

قبل از شروع، باید بدانید که چه کلمات کلیدی را هدف قرار دهید. این کلمات کوتاه باید برنامه شما را به خوبی شرح دهند و کاربر را متقاعد به نصب برنامه نمایند.

 

چه به دنبال صد کاربر اول خود باشید و چه در تلاش برای رسیدن به صد هزارمین کاربر باشید، ما در سورن اد به شما در رسیدن به اهدافتان کمک خواهیم کرد. فقط به رقبای خود نگویید…

 

همین الان تبلیغات خود را شروع کنید

چند نصب باید سفارش بدم؟

همه چیز به درخواست و رقابت شما بستگی دارد. شما باید عواملی مانند دوره سفارش، مقدار نصب و اهدافی را که می خواهید به آن برسید، در نظر بگیرید.

اپلیکیشن ما در کافه بازار یا مایکت است، امکان تبلیغ آن وجود دارد ؟

بله ، شما می توانید لینک نصب از مایکت ، کافه بازار  و حتی لینک دانلود مستقیم برنامه را برای تبلیغات خود قرار دهید.

چه تعداد از افرادی که اپلیکیشن را دانلود و نصب می‌کنند در آن ثبت نام می‌کنند؟

برای این مورد پیشنهاد ما این می باشد که  از Tracker(ترکر) مناسب استفاده کنید. ترکر کمک می‌کند ببینید چند نفر در اپلیکیشن شما ثبت‌نام کرده‌اند و چه کارهایی را انجام داده‌اند.

بهترین برنامه های بررسی رفتار کاربران پس از نصب اپلیکیشن عبارت‌اند از : Firebase، Adjust AppMetrica و…

حداقل سفارش تبلیغات نصب اپ در سورن اد چه مقدار است ؟

حداقل اختصاص بودجه برای تبلیغات نصب اپلیکیشن در سورن اد  ، برای شروع تست 2 میلیون تومان می باشد.

با 2 میلیون تومان چقدر نصب اپ می‌گیرم؟

در تبلیغات نصب اپ هزینه‌ی هر نصب به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی‌توان پیش از شروع کمپین تخمین دقیقی داشت. به همین دلیل ما برای ۱۰۰۰ نصب اول یک کمپین تستی اجرا می‌کنیم تا هزینه هر نصب اپلیکیشن شما را به دست آوریم. این ۱۰۰۰ نصب در طول ۵ روز تا یک هفته انجام می‌شود.برای تخمین هزینه کمپین تست خود کارشناسان سورن اد بعد از پرکردن فرم سفارش با شما در تماس خواهند بود.