کانون تبلیغات سورن

تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن مایکت و کافه بازار

افزایش نصب اپلیکیشن های کافه بازار و مایکت

افزایش نصب اپلیکیشن های کافه بازار و مایکت

اگر قصد افزایش تعداد کاربران برنامه اندرویدی خود را دارید، با سورن اد از سبک جدید تبلیغات اختصاصی ما برای افزایش نصب اپلیکیشن بهره مند شوید و دامنه کاربران برنامه خود را بالا ببرید.

 

✔️ خلاقیت و نوآوری تبلیغات برای اولین بار در ایران
✔️ افزایش تعداد کاربر اپلیکیشن شما
✔️ تعرفه مناسب به نسبت سایر روش ها
✔️ هدفمند سازی نمایش تبلیغات
چرا سورن اد ؟

 • خلاقیت و نوآوری
  خلاقیت و نوآوری

  برای اولین بار در ایران تبلیغات هدفمند افزایش نصب اپ اندروید توسط سورن اد ارائه می شود.

 • رشد سریع برند و برنامه
  رشد سریع برند و برنامه

  افزایش تعداد کاربر اپلیکیشن شما و فروش بیشتر

 • هدفمند سازی
  هدفمند سازی

  با انتخاب موضوعی سایت های نمایش دهنده، می توانید به مخاطبین هدف خود دسترسی داشته باشید.

 • تعرفه مناسب
  تعرفه مناسب

  به نسبت سایر روش های تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن، این سبک تبلیغات با هزینه مناسبی ارائه می شود.

در بازار رقابتی اپلیکیشن موبایل امروزی برای دیده شدن نیاز به جذب  سریع کاربران دارید، حتی اگر یک اپلیکیشن بتواند گرسنگی جهان، گرم شدن کره زمین و بحران بهداشت و درمان را در یک لحظه حل کند. با مجموع بیش از ۵.۶ میلیون برنامه در گوگل پلی ، کافه بازار و مایکت ، باید برنامه خود را به صورت استراتژیک بازاریابی کنید تا کاربران را جذب کرده و دانلودها را افزایش دهید. اگر دارای یک اپلیکیشن اندرویدی می باشید ، پس اهمیت جذب کاربر را برای برنامه تان به خوبی درک می کنید. ما در سورن اد با یک ایده خلاقانه و اختصاصی که برای اولین بار در ایران راه اندازی شده است، تبلیغاتی را ارائه می دهیم که می توانید برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن خود از آن استفاده کنید.

 

در این سبک نمایش تبلیغات ، اپلیکیشن شما به همراه آیکن و نام برنامه ، توضیحات و همچنین لینک دانلود سه پلتفرم (مایکت، بازار، گوگل پلی یا لینک مستقیم) بصورت همسان در سایت های مختلف نمایش داده می شود و بابت هر کلیک روی عنوان برنامه برای نصب  ، هزینه ای از حساب شارژ شده شما در پنل کم می شود.

 

سریع‌ترین روش برای رشد کاربران اپلیکیشن خود و جذب مخاطب استفاده از تبلیغات است. با استفاده از سبک جدید معرفی ویژگی‌ها و کاربرد اپ خود به کاربران اینترنتی، آن‌ها را به صفحه نصب یا دانلود هدایت کنید.


چرا باید مارا انتخاب کنید ؟

✔️ تبلیغات شما بصورت شناور در سایت‌های اینترنتی منتخب و تنها نسخه موبایل نمایش داده می‌شوند تا کاربر اپلیکیشن شما را نصب کند که واقعاً به آن نیاز یا علاقه دارد.

✔️ در سورن اد هزینه هر کلیک وقتی محاسبه می شود که کاربر از طریق انتخاب لینک برنامه شما وارد مارکت اندروید مربوطه شده باشد. یا برنامه را بصورت مستقیم دانلود نماید. همچنین هزینه را می توانید بر حسب نمایش در سیستم تعیین کنید.

✔️ هزینه نصب در حال حاضر برای هر اپ با هر حجم  و موضوعی یکسان می باشد.

✔️ تبلیغات نصب اپلیکیشن فقط در گوشی های اندرویدی بصورت همسان نمایش داده می شود. چراکه این مورد در PC کاربرد ندارد.

✔️ هزینه تبلیغات نصب اپلیکیشن در سورن اد ، به نسبت سایر سیستم های تبلیغاتی از ۴۰ تا ۵۰ درصد برای هر نصب کمتر می باشد و بصورت سالم و کاربرپذیر برای اولین بار در ایران به مخاطبین در سایت های مختلف اینترنتی نشان داده می شود.

✔️ همچنین شما می توانید برای هدفمند سازی نصب و جذب کاربر ، سایت های منتخب با موضوع فعالیت خود را مشخص نمایید.

 

چه در حال راه‌اندازی یک برنامه جدید باشید و چه به دنبال افزایش عملکرد یک برنامه موجود هستید، ما می‌توانیم بینش استراتژیک و برتری اجرایی مورد نیاز برای موفقیت در بازار رقابتی امروز اپلیکیشن را با سبک جدیدی از تبلیغات به شما ارائه دهیم.

تعرفه تبلیغات نصب اپلیکیشن

وقتی کاربری روی تبلیغ کلیک و وارد صفحه نصب اپلیکیشن شود، یا برنامه شما را بصورت مستقیم و کامل دانلود کند. مبلغی مشخص از حساب شما کسر می‌شود.

 

شما می‌توانید هزینه تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن را به ۲ روش در سورن اد پرداخت کنید:

 

هزینه به‌ ازای نمایش

می‌توانید به‌ازای هر نمایش هزینهٔ تبلغیات را بپردازید.

 

هزینه به‌ ازای کلیک

در این مدل، هزینه به‌ازای هر کلیک کاربر محاسبه می‌شود؛ یعنی زمانی هزینه می‌کنید که کاربری روی تبلیغ کلیک کند.


چطور تبلیغات نصب اپلیکیشن خود را شروع کنیم ؟

اگر اپلیکیشن خود را در کافه بازار، مایکت یا گوگل پلی ارائه کرده‌اید، شروع این تبلیغات بسیار ساده است. حتی اگر برنامه شما در مارکت ها موجود نباشد، بازهم می توانید تبلیغات افزایش نصب اپ خود را شروع کنید.

 

یک حساب کاربری ایجاد کنید، سپس از بخش ثبت تبلیغات >> تبلیغات افزایش نصب اپ را انتخاب کنید.

 

آیکون، عنوان و یک توضیح کوتاه (در حد ۵ کلمه) را برای معرفی اپلیکیشن خود وارد کنید. سپس می‌توانید ۱ تا ۳ لینک از برنامه خود برای کاربران نمایش دهید. این لینک‌ها می‌توانند سایت رسمی برنامه، لینک دانلود مستقیم اپ یا لینک نصب از مایکت، کافه بازار و گوگل پلی با متن دلخواه شما باشند.

 

نحوه نمایش این سبک تبلیغات در نسخه موبایل سایت های اینترنتی 


دو نکته مهم  قبل از تبلیغات نصب اپلیکیشن

 • یک آیکون اپلیکیشن جذاب طراحی کنید

آیکون برنامه شما ، در تبلیغات نمایش داده می شود. و تاثیر زیادی در جذب و دیده شدن تبلیغات شما دارد.

 • یک متن کوتاه تاثیرگذار بنویسید

قبل از شروع، باید بدانید که چه کلمات کلیدی را هدف قرار دهید. این کلمات کوتاه باید برنامه شما را به خوبی شرح دهند و کاربر را متقاعد به نصب برنامه نمایند.

 

چه به دنبال صد کاربر اول خود باشید و چه در تلاش برای رسیدن به صد هزارمین کاربر باشید، ما در سورن اد به شما در رسیدن به اهدافتان کمک خواهیم کرد. فقط به رقبای خود نگویید…

 

همین الان تبلیغات خود را شروع کنید

چند نصب باید سفارش بدم؟

همه چیز به درخواست و رقابت شما بستگی دارد. شما باید عواملی مانند دوره سفارش، مقدار نصب و اهدافی را که می خواهید به آن برسید، در نظر بگیرید. شما میتوانید محدودیت روزانه دانلود اپ خود را از پنل کاربری مشخص و ویرایش نمایید.

اپلیکیشن ما در کافه بازار یا مایکت است، امکان تبلیغ آن وجود دارد ؟

بله ، شما می توانید 3 لینک نصب از مایکت ، کافه بازار یا گوگل پلی و حتی لینک دانلود مستقیم برنامه را برای تبلیغات خود قرار دهید.

چه تعداد از افرادی که اپلیکیشن را دانلود و نصب می‌کنند در آن ثبت نام می‌کنند؟

برای این مورد پیشنهاد ما این می باشد که  از Tracker(ترکر) مناسب استفاده کنید. ترکر کمک می‌کند ببینید چند نفر در اپلیکیشن شما ثبت‌نام کرده‌اند و چه کارهایی را انجام داده‌اند.

بهترین برنامه های بررسی رفتار کاربران پس از نصب اپلیکیشن عبارت‌اند از: Firebase، Adjust AppMetrica و…

حداقل سفارش تبلیغات نصب اپ در سورن اد چه مقدار است ؟

حداقل اختصاص بودجه برای تبلیغات کلیکی نصب اپلیکیشن در سایت ما ، 1 میلیون تومان می باشد.