کانون تبلیغات سورن

خرید تبلیغات پاپ آپ سایت

سفارش تبلیغات پاپ آپ

سفارش تبلیغات پاپ آپ

با استفاده از تبلیغات پاپ آپ پشت پنجره در سیستم تبلیغاتی سورن اد، می توانید ترافیک ورودی و بازدید یک صفحه از سایت خود را افزایش دهید.

 

✔️ افزایش بازدید سایت شما
✔️ بهبود سئو و نرخ پرش سایت
✔️ بدون مزاحمت برای کاربران
تبلیغات پاپ آپ در پلتفرم تبلیغاتی SorenAD در پشت پنجره کاربر باز می‌شود، و هدف آن تنها افزایش بازدید سایت‌ها یا یک صفحه وب می‌باشد. این سبک تبلیغات طبق شعار اصلی سیستم ما هیچ مزاحمتی برای کاربران یک سایت نخواهد داشت و تنها برای افزایش بازدید یک صفحه از وب سایت اینترنتی برای تبلیغ‌دهندگان کاربرد خواهد داشت. در سورن اد خرید تبلیغات پاپ آپ روبیکا و پیج اینستاگرام به دلیل آزاردهنده بودن امکان‌پذیر نیست.

 

تبلیغات پاپ آپ سبکی محبوب از تبلیغات قدیمی در وب است که بر جذب ترافـیک وب متمرکز است. این تبلـیغات مـعمولاً در یـک پنـجره مـرورگر جدید با کمک جاوا اسـکریپت باز می‌شوند. اگرچه این تبلیغات یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌های تبلیغات آنلاین هستند، اما در بین وب گرد‌های معمولی محبوب نیستند و چندین ترفند و تکنیک برای غیرفعال کردن آن‌ها در دسترس هستند.

 

در تبلیغات آنلاین، تبلیغات پاپ آپ بسیار قابل مشاهده و مؤثرتر از تبلیغات بنری هستند. آن‌ها همه کاره هستند و می‌توانند اکثر انواع تبلیغات را در خود جای دهند. برای تبلیغ‌کنندگان، این روش یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای دسترسی به مشتریان آنلاین است، زیرا نرخ کلیک بیشتر از سایر اشکال تبلیغات است. به عبارت دیگر، بازگشت سرمایه برای تبلیغات پاپ آپ بالاست. هنگامی که به درستی با صفحه وب استفاده می‌شود، می‌تواند منجر به برندسازی بهتر شود، زیرا پتانسیل ایجاد تأثیر ماندگار بر بینندگان را دارند.

 

در سورن اد ما در حال حاضر یک روش برای تبلیغات پاپ آپ در نظر گرفته‌ایم که کاملاً بدون مزاحمت برای کاربران سایت‌های نمایش دهنده می‌باشد و کد‌های آن طبق استاندارد گوگل، تأثیری روی سئو و سرعت سایت نمایش دهنده نخواهند گذاشت.

 

خرید تبلیغات پاپ آپ پشت پنجره کاربر در “گوشی و کامپیوتر”

در این روش تبلیغات، اگر قصد افزایش بازدید یک صفحه از سایت خود را دارید. می‌توانید از این روش تبلیغاتی استفاده کنید. این سبک تبلیغ در پشت پنجره کاربر باز می‌شود و آزاردهنده هم نمی‌باشد. و البته تأثیری روی سئو سایت نمایش دهنده هم نخواهد گذاشت. بهترین روش برای افزایش بازدید سایت می‌باشد، چراکه بسته نمی‌شود و با باز بودن پنجره به مدت طولانی Bounce rate سایت شما را بالا می‌برد. که باعث بهبود سئو سایت شما خواهد شد.

 

قیمت تبلیغات POP UP

تعرفه قیمت تبلیغات پاپ آپ پشت پنجره در سورن اد، برای هر آی پی که باز شود ۱۵ تومان در نظر گرفته شده است و محدودیت حداقل سفارش این تبلیغ ۱۵۰ هزار تومان می باشد که می توانید با شارژ حساب کاربری خود ، تبلیغات خود را ثبت کنید.

 

ویژگی های تبلیغات پاپ آپ

  • کاهش رتبه سایت :

با استفاده از تبلیغات POP UP می توانید بازدید ورودی از سایت خود را بالا ببرید و بدین ترتیب رتبه سایت خود را از لحاظ آماری پایین بیاورید.

 

  • افزایش بازدید سایت :

تبلیغات پاپ اپ یکی از بهترین روشها برای افزایش بازدید سایت شما یا یک صفحه از سایت شما می باشند. هر آی پی که با استفاده از این سبک تبلیغ وارد سایت شما می شود، یک بازدید به حساب خواهد آمد.

 

  • افزایش Bounce rate :

Bounce rate یکی از مهم ترین عوامل سئو صفحه برای سایت ها می باشد و مدت زمانی می باشد که کاربر در سایت شما سپری کرده است. هرچه این زمان بالاتر باشد، سئو سایت شما بهتر خواهد بود. با استفاده از تبلیغات پاپ آپ پشت پنجره در سورن اد ، صفحه موردنظر یا سایت شما برای طولانی مدت روی سیستم کاربر باز خواهد ماند که همین امر موجب بهبود سئو سایت شما خواهد شد.

 

  • بهتر دیده شدن :

تبلیغ پاپ آپ سایت، تنها برای افزایش بازدید نیست. برای بسیاری از کاربرن این سبک تبلیغات باعث دیده شدن صفحه موردنظر شما خواهد شد.

 

تبلیغات پاپ آپ خود را شروع کنید

آیا امکان سفارش تبلیغات پاپ آپ پیج اینستاگرام یا کانال روبیکا امکان پذیر است ؟

تبلیغات پاپ آپ وب برای کانال های روبیکا ، پیج های اینستاگرام به دلیل آزاردهند بودن در سیستم تبلیغاتی ما پذیرفته نمیشوند. این سبک  تبلیغات بسیار آزاردهنده می باشد و نقص حریم شخصی کاربر وب است.

حداقل سفارش تبلیغات پاپ آپ در سورن اد چه مقدار است ؟

حداقل اختصاص بودجه برای تبلیغات پاپ آپ پشت پنجره در سایت ما ، 150 هزار تومان می باشد.