کانون تبلیغات سورن

تبلیغات پاپ آپ روبیکا و سایت

سفارش تبلیغات پاپ آپ کانال و سایت

سفارش تبلیغات پاپ آپ کانال و سایت

با استفاده از تبلیغات پاپ آپ روبیکا و سایت فروش و جذب خود را چند برابر کنید.

 

✔️ افزایش بازدید سایت شما
✔️ بهبود سئو و افزایش فروش
✔️ جذب ممبر واقعی کانال و افزایش ویو پست روبیکا
تبلیغات پاپ اپ در پلتفرم SorenAD، برای وب سایت‌های اینترنتی و کانال‌های روبیکا ارائه می‌شود. وب سایت‌های اینترنتی اعم از سایت‌های خدماتی، فروشگاهی و سایت‌هایی که نیاز به بازدید بالا و فروش دارند، قابلیت خرید تبلیغات پاپ آپ سایت در سورن اد فراهم است. همچنین کانال‌های روبیکا که نیاز به ویو واقعی پست کانال و جذب ممبر واقعی دارند، می‌توانند در سرویس ما تبلیغات پاپ آپ کانال روبیکا خود را ثبت و نمایش دهند.

 

تبلیغات POPUP چیه ؟

تبلیغات پاپ آپ سبکی محبوب از تبلیغات قدیمی در وب است که بر جذب ترافـیک وب متمرکز است. این تبلـیغات مـعمولاً در یـک پنـجره مـرورگر جدید با کمک جاوا اسـکریپت باز می‌شوند. اگرچه این تبلیغات یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌های تبلیغات آنلاین هستند، اما در بین وب گرد‌های معمولی محبوب نیستند و چندین ترفند و تکنیک برای غیرفعال کردن آن‌ها در دسترس هستند.

 

در تبلیغات آنلاین، تبلیغات پاپ آپ بسیار قابل مشاهده و مؤثرتر از تبلیغات بنری هستند. آن‌ها همه کاره هستند و می‌توانند اکثر انواع تبلیغات را در خود جای دهند. برای تبلیغ‌کنندگان، این روش یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای دسترسی به مشتریان آنلاین است، زیرا نرخ کلیک بیشتر از سایر اشکال تبلیغات است. به عبارت دیگر، بازگشت سرمایه برای تبلیغات پاپ آپ بالاست. هنگامی که به درستی با صفحه وب استفاده می‌شود، می‌تواند منجر به برندسازی بهتر شود، زیرا پتانسیل ایجاد تأثیر ماندگار بر بینندگان را دارند.

 

در سورن اد ما در حال حاضر دو روش برای تبلیغات پاپ آپ در نظر گرفته‌ایم که کد‌های آن طبق استاندارد گوگل، تأثیری روی سئو و سرعت سایت نمایش دهنده نخواهند گذاشت.

 

خرید پاپ آپ روبیکا

حتماً به محض ورود به برخی از سایت‌های موزیک یا سایت‌های دیگر، بلافاصله وارد کانال روبیکا شده‌اید، این سبک تبلیغات کمی تا حدودی آزاردهنده، پاپ اپ روبیکا شناخته می‌شود که بازدهی مناسبی برای افزایش بازدید پست‌های کانال شما و جذب ممبر واقعی دارد.

 

صاحبان کانال‌های روبیکا، برای جذب ممبر واقعی و افزایش ویو پست‌های کانال روبیکا خود می‌توانند، ️ سفارش ارسال پاپ اپ واقعی به کانال روبیکا خود را در سورن اد ثبت نمایند. بعد از ثبت و تایید سفارش خود از پنل کاربری تبلیغ دهنده، تبلیغات شما به محض ورود کاربر به سایت های نمایش دهنده اجرا می شود و کاربر بلافاصله وارد کانال شما خواهد شد.

 

برای خرید تبلیغ پاپ آپ کانال روبیکا، قبل از هر چیزی باید لینک عمومی ورود کانال خود را ثبت کنید. توجه کنید لینک های روبیکا را باید بصورت زیر در کادر آدرس صفحه در هنگام ثبت تبلیغ پاپ آپ،  وارد کنید. کلمه قرمز رنگ را با نام کاربری کانال خود عوض کنید.

rubika://l.rubika.ir/hitseda

 

  ظرفیت این تبلیغات به دلیل آزاردهنده بودن، در پلتفرم کاملا محدود است. قبل از سفارش با اولین پشتیبان در سورن اد تماس بگیرید.

۰۲۸۳۳۷۸۷۹۱۶

 

تبلیغات پاپ آپ سایت در “گوشی و کامپیوتر”

در این روش تبلیغات، اگر قصد افزایش بازدید یک صفحه از سایت خود را دارید. می‌توانید از این روش تبلیغاتی استفاده کنید. این سبک تبلیغ در جلوی پنجره کاربر باز می‌شود. و محتوای شما به خوبی دیده خواهد شد، تبلیغات پاپ اپ سایت بهترین روش برای افزایش بازدید وب سایت می‌باشد، چراکه بسته نمی‌شود و با باز بودن پنجره به مدت طولانی Bounce rate سایت شما را بالا می‌برد. که باعث بهبود سئو سایت شما خواهد شد.

 

قیمت تبلیغات پاپ اپ روبیکا و سایت

تعرفه قیمت تبلیغات پاپ آپ سایت و روبیکا در سورن اد، برای هر آی پی که باز شود ۱۵ تومان در نظر گرفته شده است و محدودیت حداقل سفارش این تبلیغ ۱۵۰ هزار تومان می باشد ((برابر با ۱۰ هزار پاپ آپ)) که می توانید با شارژ حساب کاربری خود ، تبلیغات خود را ثبت کنید.

 

ویژگی های تبلیغـات پـاپ اپ

پاپ اپ روبیکا کاهش رتبه سایت :

با استفاده از تبلیغات POP UP می توانید بازدید ورودی از سایت خود را بالا ببرید و بدین ترتیب رتبه سایت خود را از لحاظ آماری پایین بیاورید.

 

تبلیغات پاپ آپ افزایش بازدید سایت یا پست کانال :

تبلیغات پاپ اپ یکی از بهترین روشها برای افزایش بازدید سایت شما یا یک صفحه از سایت شما می باشند. هر آی پی که با استفاده از این سبک تبلیغ وارد سایت شما می شود، یک بازدید به حساب خواهد آمد. همچنین در صورتی که این تبلیغات را برای کانال روبیکای خود، ثبت کنید، ویو پست های کانال روبیکای شما بصورت واقعی افزایش پیدا خواهد کرد.

 

افزایش Bounce rate :

Bounce rate یکی از مهم ترین عوامل سئو صفحه برای سایت ها می باشد و مدت زمانی می باشد که کاربر در سایت شما سپری کرده است. هرچه این زمان بالاتر باشد، سئو سایت شما بهتر خواهد بود. با استفاده از تبلیغات پاپ آپ  در سورن اد ، صفحه موردنظر یا سایت شما برای طولانی مدت روی سیستم کاربر باز خواهد ماند که همین امر موجب بهبود سئو سایت شما خواهد شد.

 

پاپ اپ روبیکا بهتر دیده شدن :

تبلیغ پاپ آپ سایت، تنها برای افزایش بازدید نیست. برای بسیاری از کاربرن این سبک تبلیغات باعث دیده شدن صفحه موردنظر شما خواهد شد. و منجر به فروش محصول/خدمات شما خواهد شد.

 

جذب ممبر واقعی کانال روبیکا

ارسال ممبر واقعی، به کانال های  روبیکا

 

سفارش پاپ اپ روبیکا یا سایت

امکان سفارش پاپ آپ اینستاگرام یا  تلگرام و یا ایتا امکان پذیر است ؟

تبلیغات پاپ آپ وب برای کانال های روبیکا ، پیج های اینستاگرام به دلیل فیلتر بودن این پلتفرم ها در ایران، در سیستم تبلیغاتی ما پذیرفته نمیشوند. برای ایتا هم فعلا ما پاپ آپی قبول نخواهیم کرد.

حداقل سفارش تبلیغات پاپ آپ در سورن اد چه مقدار است ؟

حداقل اختصاص بودجه برای تبلیغات پاپ آپ پشت پنجره در سایت ما ، 150 هزار تومان می باشد. (برابر با 10 هزار پاپ آپ)