کانون تبلیغات سورن

تبلیغات پست ثابت کلیکی

تبلیغات  کلیکی ارزان پست ثابت

تبلیغات کلیکی ارزان پست ثابت

تبلیغات پست ثابتی، ترکیبی از تبلیغات بنری و متنی  می باشد که با توجه به قیمت ارزان هر کلیک آن در سورن اد بازدهی بسیار بالایی نسبت به انواع مختلف تبلیغات اینترنتی دیگر دارد.

 

✔️ بهترین روش افزایش فروش
✔️ قیمت مناسب به نسبت سایر روشها
✔️ هدفمند سازی دقیق تبلیغات
تبلیغات پست ثابت یکی دیگر از انواع بهترین تبلیغات کلیکی ارزان قیمت می باشد که تاثیر بالایی به نسبت تبلیغات بنری ، متنی و ویدیویی یا حتی همسان دارد. این سبک تبلیغات با توجه به هزینه پایین هر کلیک ، شامل یک بنر ، توضیحات و دکمه خرید/ثبت نام می باشد که قبل یا بعد از نمایش مطلب در سایت های نمایش دهنده سورن اد به کاربران اینترنتی نشان داده می شود و تاثیر گذاری بسیار بالاتری دارد.

 

در این نوع تبلیغ ، تبلیغات شما قبل یا بعد از نمایش مطالب سایت های نمایش دهنده سورن اد نشان داده می شود. و شامل یک تصویر یا بنر از محصول و خدمات شما به همراه چند خط متن کوتاه و یک دکمه اقدام به عمل که می توانید متن و رنگ آن را خودتان مشخص کنید، می باشد. حتی جالبتر اینکه می توانید رنگ پس زمینه تبلیغ خود را هم مشخص کنید.

 

ترکیبی از تبلیغات بنری و متنی و همسان که بازدهی بسیار بالایی برای افزایش فروش محصولات فروشگاه های اینترنتی و معرفی خدمات آنلاین شما دارد. شما می توانید با هدفمندسازی نمایش تبلیغات خود، بازدهی مناسبی را از این سبک تبلیغات اینترنتی دریافت نمایید.

 

چه به دنبال صد فروش  اول خود باشید و چه در تلاش برای رسیدن به صد هزارمین فروش و جذب کاربر باشید، ما در سورن اد به شما در رسیدن به اهدافتان کمک خواهیم کرد. فـقط به رقبـای خود نگـویید …

 

تعرفه تبلیغات پست ثابت

در این تبلیغات وقتی کاربری روی تبلیغ کلیک و وارد صفحه فرود شود، یا تبلیغات شما را مشاهده نماید،  مبلغی مشخص از حساب شما کسر می‌شود.

 

شما می‌توانید هزینه تبلیغات پست ثابت خود را به ۲ روش در سورن اد پرداخت کنید:

 

✅ هزینه به‌ ازای نمایش

می‌توانید به‌ازای هر نمایش هزینهٔ تبلغیات را بپردازید.

 

✅ هزینه به‌ ازای کلیک

در این مدل، هزینه به‌ازای هر کلیک کاربر محاسبه می‌شود؛ یعنی زمانی هزینه می‌کنید که کاربری روی تبلیغ کلیک کند و وارد صفحه فرود شما شده باشد.

 

نحوه سفارش تبلیغات

برای ثبت سفارش تبلیغات پست ثابت خود در سورن اد، تنها سه مرحله نیاز دارید.

 

۱. ورود به سیستم

در چند ثانیه به راحتی در سورن اد عضو شوید و وارد حساب کاربری تبلیغ دهنده شوید.

۲. تبلیغات خود را بر اساس دستورالعمل های سایت ایجاد کنید.

از بخش ثبت تبلیغات سایت، تبلیغات خود را با متن + تصویر + دکمه و لینک صفحه فرود ایجاد کنید. و سپس مشخص کنید این تبلیغات برای چه  دسته بندی هایی مناسب هستند. و در چه دستگاه هایی نمایش داده شود.

۳. تعیین هزینه و بودجه

بودجه اختصاصی برای هر کلیک/نمایش و تعداد کلیک درخواستی را مشخص کنید و بعد از پرداخت، منتظر نمایش تبلیغات خود باشید.

 

❗ در هر مرحله که سؤال یا مشاوره‌ای نیاز دارید، می‌ توانید با خط ۰۲۸۳۳۷۸۷۹۱۶ با اولین پشتیبان در ارتباط باشید.

 

تبلیغات پست ثابت کلیکی به دلیل ظاهری شبیه به محتوای داخل صفحه و همیشه در دید بودن، علاوه بر اینکه ایجاد مزاحمت نمی‌کنند، بلکه به خوبی باعث دیده شدن برند/محصولات شما خواهند شد.

 

تبلیغات پست ثابت خود را شروع کنید

حداقل سفارش تبلیغات پست ثابت در سورن اد چه مقدار است ؟

حداقل اختصاص بودجه برای تبلیغات کلیکی پست ثابت در سایت ما ، 300 هزار تومان می باشد.