کانون تبلیغات سورن

تبلیغات پست ثابت کلیکی

تبلیغات  کلیکی ارزان پست ثابت

تبلیغات کلیکی ارزان پست ثابت

این سبک تبلیغ ترکیبی از تبلیغات کلیکی بنری و متنی  می باشد که با توجه به قیمت ارزان هر کلیک آن در سورن اد بازدهی بسیار بالایی نسبت به انواع مختلف تبلیغات اینترنتی دیگر دارد.

 

✔️ بهترین روش افزایش فروش
✔️ قیمت مناسب به نسبت سایر روشها
✔️ هدفمند سازی دقیق تبلیغات
تبلیغات پست ثابت یکی دیگر از انواع بهترین تبلیغات کلیکی ارزان قیمت می باشد که تاثیر بالایی به نسبت تبلیغات بنری ، متنی و ویدیویی یا همسان دارد. این سبک تبلیغات با توجه به هزینه پایین هر کلیک ، شامل یک بنر ، توضیحات و دکمه خرید/ثبت نام می باشد که قبل یا بعد از نمایش مطلب در سایت های نمایش دهنده سورن اد به کاربران اینترنتی نشان داده می شود و تاثیر گذاری بسیار بالاتری دارد.

 

در این نوع تبلیغ ، تبلیغات شما قبل یا بعد از نمایش مطالب سایت های نمایش دهنده سورن اد نشان داده می شود. و شامل یک تصویر یا بنر از محصول و خدمات شما به همراه چند خط متن کوتاه و یک دکمه اقدام به عمل که می توانید متن و رنگ آن را خودتان مشخص کنید، می باشد.

 

ترکیبی از تبلیغات بنری و متنی و همسان که بازدهی بسیار بالایی برای افزایش فروش محصولات فروشگاه های اینترنتی و معرفی خدمات آنلاین شما دارد. شما می توانید با هدفمندسازی نمایش تبلیغات خود، بازدهی مناسبی را از این سبک تبلیغات اینترنتی دریافت نمایید.

 

چه به دنبال صد فروش  اول خود باشید و چه در تلاش برای رسیدن به صد هزارمین فروش و جذب کاربر باشید، ما در سورن اد به شما در رسیدن به اهدافتان کمک خواهیم کرد. فـقط به رقبـای خود نگـویید …

 

همین حالا تبلیغات پست ثابت خود را شروع کنید

حداقل سفارش تبلیغات پست ثابت در سورن اد چه مقدار است ؟

حداقل اختصاص بودجه برای تبلیغات کلیکی پست ثابت در سایت ما ، 500 هزار تومان می باشد.